Powodów, dla których szukamy filtra do wody, może być całe mnóstwo. Może właśnie odebrałeś wyniki badań wody i okazało się, że w Twojej wodzie są przekroczone jakieś parametry?! Być może nie smakuje Ci woda z kranu, a może masz dość kupowania wody w butelkach. Niezależnie od powodu – chętnie Ci pomogę. Dowiedz się jaki filtr do wody wybrać.

Rodzajów filtrów jest bardzo dużo. Wszystko jest kwestią, co chcesz osiągnąć i jakie masz wymagania?

Filtr do wody na cały dom.

Założenie na cały dom lub mieszkanie filtra do wody wydaje się rozsądne, jeśli chcesz się z wody pozbyć związków mechanicznych (piasek, muł, osady, glina) lub jeśli potrzebujesz z wody pozbyć się twardości, żelaza, manganu lub innego szkodliwego związku. W takiej sytuacji zależnie od potrzeb sięgasz po zwykłe filtry mechaniczne (typu BB), odpowiedni zmiękczacz do wody, odżelaziacz, odmanganiacz lub inne specjalistyczne urządzenie. Jeśli w wodzie są bakterie, konieczne będzie zastosowanie lampy UV. Właściwy filtr pomoże Ci wybrać firma, która się na tym zna – ja polecam Kuna System (www.kunasystem.pl).

Filtr wody do kuchni.

Niezależnie od wybranego rodzaju filtracji na cały budynek, warto przyjrzeć się ofercie urządzeń, dzięki którym nie będziesz musieć kupować wody w plastikowych butelkach. Pomijam fakt, że kiedy zamontujesz zmiękczacz do wody, to taki filtr pod zlew staje się niemal koniecznością, aby pozbyć się z wody szkodliwego sodu (który funduje nam zmiękczacz w czasie swojej pracy).

Najskuteczniejsze są filtry do wody montowane pod zlewem i pracujące na zasadzie odwróconej osmozy. Tylko wybierz mądrze! Szerokim łukiem omijaj tanie, chińskie osmozy na trzech nogach, albo podejrzanie tanie filtry osmotyczne ze sklepów internetowych. W tej kwestii nie ma miejsca na kompromisy. Jeśli wodę z tego urządzenia masz pić bez przegotowania, prosto z kranu i do tego podawać ją najbliższym, to najlepiej od razu weź pod uwagę najlepszy filtr do wody. Zresztą taki naprawdę to nie stać nas na kupowanie tanich rzeczy.

Jaki filtr do wody będzie najlepszy do domu lub mieszkania?

Bluewater Cleone™ to wyjątkowy filtr do wody. Nasi klienci twierdzą, że to najlepszy filtr do wody na świecie. Produkowany przez szwedzką firmę Bluewater, która jest absolutnym liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań w zakresie filtracji wody oraz działającą globalnie z wizją uwolnienia świata od plastiku.

Urządzenie pracuje na zasadzie filtracji molekularnej, dostarczając mineralizowaną wodą wprost do Twojego kranu w domu lub firmie. Urządzenie poprawia smak i zapach wody, ale przede wszystkim usuwa z niej wszystkie szkodliwe związki. Wodę z urządzenia Bluewater Cleone możesz pić bez przegotowania. Możesz śmiało podawać ją niemowlakom lub osobom starszym. Jest zdrowa, bezpieczna i wolna od wirusów i bakterii. Jedyne co robisz, to odkręcasz kran i pijesz! Na zdrowie!

Bluewater Cleone najlepszy filtr do wody
Bluewater Cleone najlepszy filtr do wody