Cleone

Najlepszy filtr do wody? Postaw na Bluewater Cleone!

Bluewater Cleone najlepszy filtr do wody

Woda mineralizowana wprost z Twojego kranu!

Czy filtrowanie wody się opłaca? Dlaczego warto kupić dobrej jakości filtr do wody? Korzyści jest bardzo wiele. Przede wszystkim możesz zadbać o własne zdrowie i pomóc chronić środowisko naturalne. Tony plastiku na świecie są dziełem człowieka i tylko człowiek może się go pozbyć. Z naszymi produktami to bardzo proste! Wystarczy, że zamontujesz w domu lub w firmie wysokiej jakości filtr do wody. Najlepiej od razu sięgnij po najlepszy – po Bluewater Cleone.

Dlaczego filtr do wody Bluewater Cleone jest tak często polecany? Skąd się bierze popularność tego wcale nie taniego urządzenia?

Kiedy szukasz najlepszego filtra do wody to prędzej czy później natkniesz się właśnie na nasz produkt. Jest to model urządzenia sprzedawany na całym Świecie. Klienci polecają sobie nawzajem nasze urządzenie, ponieważ dostrzegają wiele korzyści wynikających z posiadania Bluewater Cleone w domu. W Polsce pracuje około 20.000 modeli Cleone, a na całym świecie liczba ta dobija do dziesięciu milionów. Wyobraź sobie, jak wygodnie jest odkręcić kran, z którego płynie krystalicznie czysta woda z minerałami, zamiast biec do sklepu i nosić plastikową wodę.

Filtr do wody Bluewater Cleone to najwyższej jakości materiały, zastosowane w procesie produkcji. Z uwagi na sprzedaż urządzenia w wielu krajach świata, Bluewater postanowiło stworzyć produkt, który spełni najbardziej surowe normy jakościowe. I udało się! Nie znajdziesz w Cleone tanich plastików. Każdy element urządzenia jest bezpieczny dla wody, wolny od BPA. Jednocześnie udało się stworzyć urządzenie bardzo trwałe i łatwe w obsłudze.

Z Bluewater Cleone płynie krystalicznie czysta woda z minerałami. Bez wahania możesz pić ją prosto z kranu lub podawać nawet niemowlakowi i to wszystko bez konieczności przegotowania.

Wszystkie połączenia i wężyki wykonane zostały przez firmę John Guest, lidera w tej dziedzinie. Podobnie sytuacja wygląda w wielu innych miejscach. Węgiel aktywny zastosowany zarówno na wstępie filtracji, jak również jako filtracja końcowa, to węgiel marki Jacobi Carbons. Próżno szukać konkurencji dla produktów tej firmy. Membranę do urządzenia produkuje dla nas jedna z największych firm w dziedzinie profesjonalnego uzdatniania wody. Krótko mówiąc – w Cleone nie ma miejsca na żadne kompromisy.

Działanie urządzenia polega w głównej mierze na przepływie wody przez kilka skutecznych stopni filtracji. Filtracja wstępna odbywa się na trzech wkładach, które usuwają z wody związki mechaniczne, piasek, muł, glinę, zawiesiny, chlor i związki organiczne. Jest to dopiero wstęp do prawdziwego uzdatniania wody. Woda po opuszczeniu trzeciego wkładu płynie do membrany molekularnej. Jej otwory wielkości około 0,0001 mikrona nie pozwalają na przedostanie się dalej wielu trujących i szkodliwych związków. Wszystkie drobne zanieczyszczenia, detergenty, antybiotyki, wirusy i bakterie są spłukiwane z powierzchni membrany i wędrują do kanalizacji. Krystalicznie czysta woda z membrany płynie natomiast do kolejnego wkładu węglowego Jacobi Carbons, później do zbiornika, aby na końcu, gdy otworzysz kran, przepłynąć przez wysokiej klasy mineralizator i nasycić się m.in. jonami wapnia i magnezu.

Bluewater Cleone™

Szwedzki filtr do wody Bluewater Cleone to niekwestionowany lider w zakresie filtrowania, oczyszczania oraz mineralizacji wody. Posiadanie w domu lub firmie tego urządzenia to oszczędność czasu i pieniędzy, dbanie o zdrowie swoje oraz najbliższych, wygoda i komfort życia.

Koniec z kupowaniem wody w plastikowych butelkach i zaśmiecaniem świata. Koniec z noszeniem, magazynowaniem i wyrzucaniem plastikowych śmieci. Postaw na wygodę, funkcjonalność i nowoczesność w ekologicznym wydaniu.

Przeciętna rodzina równowartość finansową naszego urządzenia co 2,5 – 3 lata i tak wyrzuca do śmieci w plastikowych odpadach. Zmień to i ciesz się lepszym zdrowiem, żyjąc w świadomości, że zmieniasz świat na lepszy! Dla siebie i kolejnych pokoleń.

W zestawie znajdziesz:

✔ Kran wody czystej

✔ Zbiornik krystalicznie czystej wody

✔ Wysokiej klasy mineralizator wody

✔ Instrukcja obsługi w języku polskim

✔ Karta gwarancyjna

✔ Zestaw podłączeniowy z instrukcją montażu i użytkowania

Dane techniczne

Poziomy filtracji: 

✔ Dwa filtry wstępne, mechaniczne CL-20 oraz CL-5

✔ Wkład węgla aktywnego Jacobi Carbons®

✔ Membrana molekularna (super dokładna filtracja)

✔ Wkład uszlachetniający Jacobi Carbons®

✔ Wysokiej klasy mineralizator, produkowany w  USA

 

Bluewater Cleone™ to między innymi:

✔ Wydajność około 190 litrów mineralizowanej wody na dobę

✔ Wbudowane czujniki czystości wody

✔ Inteligentny system płukania membrany

✔ Ochrona przed zalaniem

✔ Długowieczna pompa ciśnieniowa

✔ UV ready

✔ Mikroprocesor sterujący pracą i kontrolujący parametry wody

✔ Monitoring jakości wody wejściowej oraz wyjściowej 24/7

✔ John Guest®  (wszystkie połączenia, zawory oraz wężyki)

Parametry Bluewater Cleone

Wymiary:

• Szerokość: 215 mm

• Wysokość: 416 mm

• Głębokość: 380 mm

Waga:

• 12,9 kg

Pobór mocy:

• Maksymalnie 23 W

Zasilanie:

• 240 V / 50-60 Hz

Wymiary zbiornika:

• Wysokość: ~330 mm

• Średnica: ~280 mm (możliwa zmiana na mniejszy)

Zarejestruj produkt Bluewater Cleone:

Przedłuż swoją gwarancję na urządzenie Bluewater Cleone™ nawet do 10 lat! Rejestrując swój produkt na naszej stronie, przedłużasz gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne z 24 do 36 miesięcy oraz na pozostałe elementy urządzenia aż do 10 lat! Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych takich jak wkłady wymienne, mineralizator czy membrana. Gwarancja na urządzenie aktywna jest tylko w przypadku dokonywania regularnych serwisów (co 4-6 miesięcy) przez autoryzowany serwis Kuna System®  lub autoryzowany serwis Partnerów lub dealerów Kuna System® . Wszystkie serwisy urządzenia Bluewater Cleone™ muszą być wykonywane na oryginalnych częściach i wkładach Bluewater.

Parametry techniczne