Bluewater Spirit

Skuteczny i kompaktowy, idealny filtr do wody! Odwrócona osmoza bez zbiornika.

Bluewater Spirit

Urządzenie Bluewater Spirit dostarcza ponad 2 litry krystalicznie czystej wody na minutę. Dzięki takiej wydajności system pracuje bez zbiornika. Efektem jego działania jest usuwanie między innymi bakterii, wirusów, antybiotyków, zanieczyszczeń chemicznych i toksycznych metali z wody pitnej. Bluewater Spirit to gwarancja wody najwyższej jakości, pozbawionej wszystkich szkodliwych związków.

Bluewater Spirit dzięki swoim niezwykle małym rozmiarom zmieści się w każdej kuchni. Jego wydajność sprawia, że czasem sięgają po niego również właściciele małych restauracji czy kawiarni. Wszystkie posiłki przygotowane na krystalicznie czystej wodzie z Bluewater Spirit, będą pyszne i dużo zdrowsze. Kawa i herbata przygotowana na wodzie z tego urządzenia to wspaniałe doznania smakowe. Kiedy już raz spróbujesz wody z Bluewater Spirit lub posiłków zrobionych na bazie tej wody, nie będziesz chciał próbować niczego innego.

Docenisz wolność i komfort, jaką daje Ci ten system, kiedy nie będziesz musiał kupować wody w plastikowych butelkach, nosić ich, magazynować, a później pozbywać się plastikowych opakowań, przyczyniając się do ekologicznej katastrofy.

Bluewater Spirit możesz podłączyć do kilku odbiorników. Krystalicznie czysta woda może płynąć nie tylko w Twoim kranie, ale również możesz ją podłączyć do kostkarki, zmywarki czy ekspresu do kawy. Ciesz się czystymi kostkami lodu i lśniącymi kieliszkami na wino (bez konieczności ich polerowania).

Oczyszczanie wody w Bluewater Spirit odbywa się na poziomie 96-99%. To najskuteczniejsza metoda filtracji wody pitnej. Czysta woda jest do Twojej dyspozycji, a koncentrat zanieczyszczeń odprowadzany jest do kanalizacji. Teraz czysta, smaczna, zdrowa i bezpieczna woda jest zawsze pod ręką. Sam sprawdź jakie to wygodne!

Bluewater Spirit to przede wszystkim:

✔ Idealnie czysta woda do picia i podawania w karafkach

✔ Super czyste szkło i kryształy bez polerowania

✔ Przezroczyste kostki lodu

✔ Wyjątkowy smak potraw

✔ Niesamowity smak kawy i herbaty

✔ Naczynia i czajnik bez osadów

 

W zestawie znajdziesz:

  • Filtr do wody Bluewater Spirit Universal
  • Kran wody filtrowanej
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Podstawowe elementy montażowe

Dane techniczne Informacje techniczne

Stopnie filtracji:

Filtracja wstępna, mechaniczna na filtrze z naturalnym węglem aktywnym marki Jacobi Carbons®  (wymiana i serwis co 4-6 miesięcy*)

Membrana osmotyczna o bardzo wysokiej wydajności (zalecana wymiana co 12 – 48 miesięcy*)

 

Główne cechy Bluewater Spirit:

✔ Dostarcza ok. 2 litry wody na minutę (zalecana, maksymalna praca do 4 godzin/dobę)

✔ Wbudowany, elektroniczny czujnik czystości wody

✔ Zintegrowana pompa ciśnieniowa

✔ Redukcja soli (minimum 87%)

✔ Opatentowana technologia SuperiorOsmosis™

✔ Stała monitoring jakości wody

Parametry Bluewater Spirit

Wymiary:

• Szerokość: 150 mm

• Wysokość: 365 mm

• Głębokość: 462 mm

Waga:

• 18,1 kg

Pobór mocy:

•  maksymalnie 350 W

Zasilanie:

• 240 V / 50-60 Hz

*Częstotliwość wymian oraz serwisu zależne są od ilości produkowanej wody czystej oraz jakości i ciśnienia wody zasilającej.

W przypadku występowania w wodzie surowej znacznych ilości substancji mechanicznych, zalecamy zastosowanie przed urządzeniem prostego filtra wstępnego (koszt do 100 złotych).

Parametry urządzenia