Bidony Bluewater

Wygodna butelka, na Twoją ulubioną wodę. Termos trzymający temperaturę.

Bidony Bluewater

Ekologiczny bidon zaprojektowany w Szwecji na zlecenie Bluewater.

Zapytaliśmy wielu osób, które potrzebują mieć przy sobie wodę pitną o to, jak powinien wyglądać i jak powinien funkcjonować bidon na wodę. Sportowcy, dietetycy, miłośnicy spacerów i wycieczek samochodowych, kobiety w ciąży oraz te, które już chodzą na spacery z dziećmi oraz wiele innych osób opowiedziało nam swoje spostrzeżenia. Tak właśnie powstały bidony Bluewater.

Butelka dla miłośników przygód. Towarzyszy ludziom na całym świecie. Termos używają miłośnicy nart w Japonii, kochający surfing na Hawajach czy romantycznie zakochani spacerujący po bulwarach Paryża.

Teraz niezależnie od tego, gdzie jesteś lub dokąd zmierzasz, masz ze sobą krystalicznie czystą wodę, opakowaną w nowoczesnym stylu. To kolejny krok w naszym dążeniu do niezależności.

Stylowa butelka Bluewater wykonana ze stali nierdzewnej. Jest całkowicie wolna od szkodliwego BPA. Posiada wygodny loop (uchwyt) do przenoszenia.

Nakrętka butelki posiada przezroczyste oczko, dzięki któremu wiesz, co jest w środku. Nie zawsze jest to woda.

Butelka pełni rolę termosu. Przez wiele godzin utrzymuje temperaturę zarówno zimnych jak i gorących napojów. Oznacza to, że wlana do środka zupa utrzyma swoją temperaturę nawet do 12 godzin, a zimny napój będzie chłodny niemal przez 24 godziny.

Bez znaczenia jest co wlejesz do swojego ekologicznego bidonu. Znaczenie ma tylko najwyższa jakość, jaką Ci oferujemy w tym produkcie. Ty sam/a wiesz najlepiej, jak go wykorzystać.

Kilka informacji o produkcie:

Pojemność: 400 ml (w praktyce mieści się niemal 500 ml)

Wysokość: 208,5 mm

Średnica: 66 mm

Waga: 304 gramy

Utrzymywanie wysokiej temperatury: do 12 godzin

Utrzymywanie niskiej temperatury: do 24 godzin

 

Twój wskaźnik ekologicznej postawy: wysoki

Wyrażenie stylu i jakości: 100%

Punkty zdobyte wśród znajomych: +10

Poziom satysfakcji po zakupie: bardzo wysoki

Kiedy namawiamy Cię do posiadania ekologicznego bidonu Bluewater, nie myślimy tylko o samym zakupie.

Chcemy przekonać Cię do tego, że wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków. Myślimy o tym, abyś przyłączył się do naszej misji #wygrajzplastikiem i zostawił lepszy świat po sobie.

Metalowa butelka jest elegancka, trwała i nowoczesna. Termos pewnie trzyma się w ręce, co jest szczególnie ważne podczas uprawiania sportu lub ćwiczeń na siłowni.

Nasz termos pokochały setki osób aktywnych fizycznie, trenerzy personalni i dzieci.

Czysta i chłodna woda już zawsze jest pod ręką.

 

To jak?! Zmieniasz z nami świat na lepszy?