Najlepsze filtry wody, filtry wody pod zlew, filtrowanie wody w domu, filtry wody do restauracji

Bluewater Sweden to wyjątkowa firma, której misją jest uwolnić świat od plastiku i dostarczyć krystalicznie czystą wodę dla każdego. Kiedy myślisz o tym jaki filtr do wody wybrać? Który filtr do wody jest najlepszy? Bluewater daje odpowiedzi na Twoje pytania. Postaw na markę, której zaufały miliony osób na całym świecie. Postaw na jakość, solidność i rzetelność. Postaw na Świat w kolorze Blue! Dołącz do grona zadowolonych użytkowników filtrów do wody Bluewater i przyłącz się do naszej misji #wygrajzplastikiem

Najlepszy filtr do wody!

Bluewater Cleone

Krystalicznie czysta woda z Twojego kranu.
Bluewater Cleone to niekwestionowany lider w zakresie uzdatniania wody pitnej i produkcji wody mineralizowanej we własnym domu czy firmie.

Spraw, by z Twojego kranu popłynęła krystalicznie czysta woda z minerałami. Zobacz jakie to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Oszczędzaj czas i pieniądze, dbaj o zdrowie i środowisko.

Twoja kuchnia zyska najważniejszy sprzęt. Od tej pory za każdym razem, gdy odkręcisz kran, będziesz cieszyć się z wyjątkowego smaku.

Podaruj swoim najbliższym najważniejszy prezent – zdrowie!

#wygrajzplastikiem

Stały monitoring jakości wody
Do 190 litrów czystej wody na dobę
Czujnik czystości wody
Najlepsze podzespoły i materiały

Skuteczny i polecany filtr do wody. Odwrócona osmoza bez zbiornika.

Bluewater Spirit

Kompaktowy filtr do wody, który zmieści się w każdej kuchni.
Usuń z wody bakterie, wirusy, zanieczyszczenia chemiczne, antybiotyki i wiele innych szkodliwych związków. Zainwestuj w zdrowie najbliższych Ci osób.

Bluewater Spirit działa świetnie w każdej kuchni, małej restauracji czy kawiarni. Koniec z kupowaniem wody w plastikowych opakowaniach. Postaw na zdrowie i wygodę!

Urządzenie Bluewater Spirit dostarczy Ci niemal nieograniczoną ilość krystalicznie czystej wody. Ciesz się jej smakiem każdego dnia.

Sam zobacz, jak wygodnie mieć zdrową i bezpieczną wodę we własnym kranie!

 
Eliminacja szkodliwych zanieczyszczeń
Ponad 2 litry wody na minutę
Monitoring jakości wody
Technologia Superior Osmosis™

Najlepszy filtr dla gastronomii, przemysłu i firmy.

Bluewater Pro

Super wydajny i zaawansowany technologicznie filtr do wody.
Kompaktowy filtr do wody o niewielkich rozmiarach i potężnych osiągach. Idealny do profesjonalnych zastosowań.

Bluewater PRO to idealny filtr do wody do restauracji, hotelu, produkcji żywności i napojów, ale też do samoobsługowej myjni czy produkcji papieru. Produkuje ponad 4 litry krystalicznie czystej wody na minutę. Poznaj go bliżej i zobacz, jak może zmienić Twój biznes!

Klienci, którzy zamontowali Bluewater PRO już wiedzą, jak wygodnie i ekonomicznie jest posiadać w swoim kranie krystalicznie czystą wodę. Ty też oszczędzaj czas i pieniądze dzięki rozwiązaniom od Bluewater.

Dokładna filtracja wstępna
4,5 litra czystej wody na minutę
Monitoring jakości wody
Technologia Superior Osmosis™

Nie daj się nabić w butelkę

Często jesteśmy pytani, skąd posiadamy informacje, że woda w plastikowych opakowaniach jest szkodliwa?! Ludzie zastanawiają się czy plastik, w którym trzymana jest woda, naprawdę jest

Czytaj więcej »

Rozstań się z plastikiem

Zrozumienie szkodliwości plastiku dla środowiska W dzisiejszych czasach, niemal każdy z nas jest świadomy negatywnego wpływu plastiku na środowisko naturalne. Przykładem może być plastikowa butelka

Czytaj więcej »